Wystawa z duchami w czeskich Bojkovicach

Na międzynarodowej wystawie FIFe odbywającej się w dniach 26 i 27 marca 2016 r. na pięknym zamku Nový Světlov w Bojkovicach w Czechach, nasze koty uzyskały doskonałe wyniki.

Pierwszego dnia nasza kotka ragdoll PL*Raggato Isabelle uzyskała ocenę Ex1, CACIB i została nominowana do panelu BIS, a drugiego dnia powtórzyła wyniki uzyskując ocenę Ex1, CACIB – co dało jej tytuł International Championa - oraz nominację do BIS.

Nasz kocur Adorabledolls Thor w pierwszym dniu wystawy uzyskał ocenę Ex1, CACIB – uzyskując tym samym tytuł International Championa – oraz został nominowany do BIS wystawy, a drugiego dnia Ex1, CAGCIB oraz ponownie nominację do panelu BIS. 

Sama wystawa odbywała się w niecodziennej scenerii, raz że w prawdziwym, historycznym, a do tego pięknie utrzymanym zamku, to dodatkowo motywem przewodnim były wampiry, duchy, wiedźmy i temu podobne mroczne klimaty, co odzwierciedlone zostało w przebraniach osób prowadzących wystawę, stewardów, sędziów oraz naprawdę licznej części wystawców, a także w przybraniach sporej ilości kocich klatek.

Bojkovice zamekBojkovice zamek2Bojkovice zamek3

Były to bardzo udane dwa dni, tak pod względem wyników naszych Czworonogów (łącznie 4 finały), jak i czaru miejsca oraz klimatu wystawy:)