Iza w Best of Best na wystawie w Kościanie!

W dniach 16-17 kwietnia 2016 r. nasze dwie kotki wzięły udział w międzynarodowej wystawie kotów FIFe, zorganizowanej przez nasz klub Felis Posnania w Kościanie.


Nasza piękna koteczka IC Pl*Raggato Isabelle pierwszego dnia osiągnęła bardzo dobry wynik, uzyskując ocenę Ex1, certyfikat CAGCIB, nominację do BIS i została wybrana najpiękniejszą kotką kategorii 1 z tytułem BOS! Drugiego dnia wystawy poszło jej jeszcze lepiej - uzyskała ocenę Ex1, certyfikat CAGCIB, zdobyła BIV, została nominowana do panelu BIS, zdobywając tytuł Best in Show, a na deser została wybrana 3 najpiękniejszym kotem spośród wszystkich (ponad 320) kotów wystawy z tytułem Best of Best 3!!!


Nasza młodsza koteczka Pl*Raggato Princessa otrzymała w oba dni oceny Ex1, a drugiego dnia dodatkowo nominację do panelu BIS oraz została wybrana najładniejszym kociakiem kategorii 1 w klasie młodzieży uzyskując tytuł Best in Show!!!


Bardzo ładnie zaprezentowała się również inna koteczka urodzona w naszej hodowli, a mieszkająca w Poznaniu Pl*Raggato Nelly of Mulancat awansując drugiego dnia wystawy do panelu BIS, gdzie o tytuł najpiękniejszej konkurowała z naszą kotką Izą.


Nasze koteczki spisały się znakomicie, jesteśmy z nich naprawdę dumni:) Do tego wystawa kończyła się w rekordowym czasie, jeszcze przed godz. 16, dzięki czemu koty szybciej mogły cieszyć się towarzystwem jedynie swych opiekunów i wypoczywać w spokoju. Jest to chyba rekord, jeżeli nie świata to na pewno Polski! Wciąż jesteśmy pod wrażeniem rewelacyjnej organizacji całej imprezy przez Felis Posnania:)