O nas

O NAS

Koty ragdoll i my:)

Od najmłodszych lat towarzyszyły mi zwierzęta — czasem w domu mieliśmy wręcz istny zwierzyniec! Spośród wszystkich zwierząt jednak najbardziej polubiłam koty.

W Ragdollach zakochałam się kilka lat temu, odtąd chodziłam dość często na wystawy. Wiedziałam, że prędzej czy później co najmniej jeden kot się u nas w domu pojawi i pojawił się - kot ragdoll:-)

Pierwszym Ragdollem, który się u nas pojawił był Cevin, niebieski kocurek colourpoint, przybył do nas z hodowli Przytulanka*PL, a następnie Natalla, niebieska bicolorka z hodowli Dorwil*PL.

Nasze koty mieszkają z nami w domu, są kochane, przytulane, poświęcamy im wiele uwagi, z czasem pojawią się u nas kocięta, które zamierzamy rozpieszczać tak bardzo jak się tylko da!

Karmimy je najlepszymi karmami (Canagan, Taste od the Wild, Power of Nature oraz Applaws), jak również dostają dodatki w postaci żółtek, jaj przepiórczych, śmietanki, świeżego przemrożonego mięska wołowego i piersi kurczaka. Są też pod stałą opieką weterynaryjną. Mieszkamy w Warszawie, zapraszamy do naszej hodowli do obejrzenia naszych kotów w Warszawie, lub po wcześniejszym umówieniu się w Częstochowie!